POTŘEBUJETE TEXTY, KTERÉ PRODÁVAJÍ ZA VÁS?

Napíšeme vám takové, které přitáhnou zákazníky i vyhledávače.

SEO COPYWRITING

Píšeme texty v souladu se SEO, které vás posunou nahoru ve výsledcích vyhledávání a přinesou organickou návštěvnost.

KOREKTURA

Texty prochází korekturou a budou vám dodány bez gramatických chyb. Postaráme se o to, aby byly texty bez zbytečných překlepů.

TECHNICKÉ ZNALOSTI

Ovládáme administraci ve WordPressu
i Shoptetu, proto vám napíšeme texty rovnou do redakčního systému.

VSAĎTE NA SÍLU SLOV

TEXTY DO MAGAZÍNU/ BLOGŮ


Vlastníte on-line magazín nebo jen potřebujete zvýšit vaši důvěryhodnost hodnotným obsahem na blogu? Napíšeme texty přínosné a originální. SEO nám není cizí a s radostí ho aplikujeme do praxe společně se čtivostí a bezchybnou gramatikou.

od 450,-/NS (včetně korektury)

PR TEXT/
REKLAMNÍ TEXTY


Texty, které prodávají, i když na první pohled reklamně nevypadají - i to umíme! A rádi je napíšeme i vám. Máme bohaté zkušenosti a oplýváme originalitou. Stojí za námi stovky napsaných textů i desítky spokojených klientů.

od 450,-/NS (včetně korektury)

OTEXTOVÁNÍ PRODUKTŮ​


Popisy produktů jsou klíčem k vysokým ziskům i hojné návštěvnosti. Na základě analýzy klíčových slov napíšeme texty, které vyhledávače upřednostní a uživatele promění v zákazníky. Nenucenou formou je přesvědčíme, že jste ti nejlepší na trhu.

850,-/h

OTEXTOVÁNÍ LANDING PAGE​


Vlasníte web o jedné stránce nebo potřebujete otextovat landing page? Víme, jak uživatele zaujmout na první dobrou, a rádi své zkušenosti aplikujeme do praxe i ve vašem případě. Dostaneme vás pod kůži návštěvníků webu.

od 6 000,-/projekt

OTEXTOVÁNÍ WEBU JAKO CELKU​


Pro vícestránkové weby.
Aby pro vás webové stránky pracovaly i ve chvíli, kdy spíte, je zapotřebí volit správná slova. Web otextujeme tak, aby ho vyhledávače doporučovaly a zákazníkům se dostal do povědomí.

od 25 000,-/projekt

ODBORNÉ
KONZULTACE


Chcete se poradit, zjistit, jaké texty na web doplnit? Co přitáhne zákazníky a co zaujme vyhledávače? Pojďme si nad vaším projektem sednout! Dopředu vám zpracujeme konkrétní řešení a tipy, které během schůzky probereme.

2500,-/h

POSUŇTE SE S NÁMI VPŘED

A nabídněte svým klientům lepší a kvalitnější služby.

KONTAKTUJTE NÁS

+420 736 445 728

info@movementsmedia.com