CHCETE ZNÁT NÁZOR ODBORNÍKŮ NA VAŠE TEXTY A ZJISTIT TAK, PROČ O TVORBU NENÍ ZÁJEM?

NEVÍTE SI RADY S OBSAHOVOU A SEO STRÁNKOU WEBU? ČI VÁS TRÁPÍ SOCIÁLNÍ SÍTĚ?

OKEM COPYWRITERA

Přečteme si vaše texty a podáme zpětnou vazbu. Zjistíme, v čem chybujete, co textům chybí a vypíchneme věci, které se podařily.

OKEM ČTENÁŘE

Mrkneme se na vaši tvorbu i okem čtenáře/zákazníka/klienta a najdeme důvod toho, proč v nich nebudí potřebné emoce.

CO PSÁT NA BLOG A SOC. SÍTĚ

Poradíme vám, jakým obsahem plnit blog i sociální sítě. Co by texty neměly postrádat a na co se při psaní především zaměřit.

OKEM PROFESIONÁLA

Podíváme se na váš web okem profesionála. Zjistíme nedostatky a navrhneme vylepšení či možnosti, jakým směrem se dál vydat.

OKEM ZÁKAZNÍKA

Máte na webu texty, které přitahují zákazníka? Zhodnotíme stávající obsah a podáme vám zpětnou vazbu.

CO PSÁT NA BLOG A SOC. SÍTĚ

Blog (stejně jako soc. sítě) zvyšuje důvěryhodnost značky. Co psát, aby to lidé četli? A co publikovat na Instagram? Prozradíme.

PODÍVÁME SE KOMPLEXNĚ NA VÁŠ BYZNYS A ZKRÁTÍME CESTU K ZÁKAZNÍKOVI

Najdeme možnosti, jak zvýšit organickou návštěvnost či přilákat fanoušky na sociální sítě. A taky pomůžeme s texty, pokud se zrovna nacházíte na mrtvém bodě či startovní čáře.

JEŠTĚ NEŽ SE SPOJÍME


Zhodnotíme váš web nebo texty. A sepíšeme připomínky, chyby, nedostatky. Zamyslíme se nad obsahem blogu, aby byl přínosem pro čtenáře/zákazníka. Popřemýšlíme nad způsoby, jak dostat vaši značku do povědomí lidí nebo jak zlepšit texty.

CO KONZULTACÍ ZÍSKÁTE


Konzultace vám přinese nejen nový pohled, který vám zkrátí cestu k zákazníkovi, ale také plno tipů, rad a SEO vylepšení, jež v rámci konzultace probereme. Především si odnesete názor profesionálů, od kterého se můžete odrazit.

Nebudeme plýtvat vaším časem. Najdeme přínosná řešení, která váš byznys mohou posunout vpřed.

OBSAH KONZULTACÍ PŘÍMO NA MÍRU KAŽDÉMU KLIENTOVI

„Investujete alespoň hodinu svého času a posunete svůj byznys kupředu? Poradíme, jak web zrychlit, jak osvěžit sociální sítě nebo budeme vaším odrazovým můstkem na cestě za titulem profesionálního copywritera."

jednatelka společnosti

CENA KONZULTACE

„Obsah konzultací je každému klientovi sestaven přímo na míru. Díky analýze webu či kontrole vašich textů, k čemuž dojde ještě před schůzkou, přineseme taková řešení, která vám mohou skutečně pomoct."

jednatelka společnosti

POSUŇTE SE S NÁMI VPŘED

A nabídněte svým klientům lepší a kvalitnější služby.

KONTAKTUJTE NÁS

+420 736 445 728

info@movementsmedia.com